Savaitės vidurys paženklintas puikiu susirinkimu į Gelgaudiškio smiginio treniruotę - iš viso net 28! 💪👌🎯 Šėlom visą treniruotę! 😆 Į tarpus ir krepšinį spėjom pažiūrėt (tiesa liudnas ten vaizdas buvo...).🏀🎯 Savaitgalio kovom Jonavoje pasiruošta, o kaip mums seksis pamatysim šeštadienį! 🤞🎯
🍁 Paskutinį šių metų rudens mėnesį atidarėm ir vėl pankamai gausia kompanija, gal tik truko moteriškų sielų 🤭 Paminėjom dar ir gimtadienį, pasivaišinę ir aptarę savaitės aktualijas stojom prie taikinių! 🎯
Trumpa suvestinė👇
Trečiadienio Gelgaudiškio smiginio treniruotėje vėl ne menkas dalyvių skaičius! 👌Turėjom nemažai inirtingų ir lemiamų kovų! 🎯 Kam sekėsi blogiau, kam geriau viskas treniruotės trumpoje suvestinėje 👇:
Šį trečiadienį ir vėl gausiai prigužėjo smiginistų į Gelgaudiškio smiginio treniruotę!💪👌🎯 Ir vėl sulaukėm "naujos" skūros, kuri tikimės irgi prigis prie mūsų kolektyvo 🤞👌🎯 Aptarę savaitgalio mūsų jaunimo išvyką į Latviją, stojom prie taikinių! 🎯
Trumpa treniruotės santrauka:
✅ Smiginistų skaičius - 19! 🎯+7 jaunoji karta! 🎯💪
Trečiadienį vėl sugužėjo smiginistai į Gelgaudiškio smiginio treniruotę Gelgaudiškyje! 💪🎯 Kaip visada smiginistų gausa! Jaunimas/pradedantieji taip pat renkasi stabiliai gerai ir tikimės dar ne vienas jaunimas iškils! 👌🎯 Renkamės ir toliau į treniruotes bei dirbam tikslų link drauge!✌️🎯
Trumpa treniruotės santrauka: